Projekty a aktivity z posledních dnů školního roku

V závěru školního roku opět jdeme z jedné akce do druhé. Ve čtvrtek 22. a v pondělí 26. června žáci druhého a třetího ročníku maturitních oborů PREZENTOVALI SVÉ ZKUŠENOSTI Z PROVOZNÍCH PRAXÍ, které probíhaly postupně již od poloviny května v našich partnerských firmách. Tímto děkujeme všem partnerům, že naše studenty přijali. 
 
V úterý 27. června jsme při SPORTOVNÍM DNI na stadionu poměřili své síly v tzv. CROSS-FITu. V aktivitě se postupně vystřídaly všechny třídy, které se tak zapojily jak do měření časů a výkonu, tak do samotného závodu. Všichni naši sportovci vystartovali během se dvěma koly okolo celého areálu. Potom přiběhli na umělou trávu s tím, že ostatní, co neběželi, šli počítat těm, kteří zrovna byli na trase a naopak. Na umělé trávě musel každý závodník zvládnout celkem 60 kliků, 100 dřepů, 100x leh-sedů, 40 angličáků a na závěr ještě 40 kliků. Poté jsme ještě museli uběhnout 1 a půl kolečka do cíle. Bylo to vyčerpávající, ale i přesto jsme si akci užili.
 
Ve středu 28. června zorganizoval akci pro celou školu náš nově vznikající studentský parlament. Akci s názvem TŘÍDNÍ TEAMBUILDNING ANEB NETRADIČNÍ DVANÁCTIBOJ jsme si všichni náramně užili. O soutěživosti a týmovém duchu našich studentů se můžete přesvědčit ve videu níže. Děkujeme všem zúčastněným, jak z řad studentů, tak učitelů! 
 
Ve čtvrtek 29. června proběhly TŘÍDNÍ MINIPROJEKTY. Některé třídy vyrazily ještě na výlet či exkurzi, další řešily únikovou hru a jiné hlavolamy. Několik tříd vyrazilo na procházku naším krásným Údolím řeky Doubravy. 

Výpis článků