Talenti 1. ročníku

     V úterý dne 28. května jsme se zúčastnili 21. ročníku soutěže ve zpracování textu Talenti 1. ročníku. Zastupovali nás Vendy Urbanová a Tadeáš Komůrka z oboru Firemní management, kteří poměřili své síly s celkem 54 soutěžícími z různých koutů České republiky od Domažlic až po Uherské Hradiště. Soutěž se konala na Obchodní akademii v Jihlavě a probíhala pod záštitou Ing. Heleny Zaviačičová a Jaroslava Zaviačiče.

     Soutěžící se museli vypořádat se čtyřmi disciplínami: ZAV–minutovky, desetiminutový opis z obrazovky, penalizace 10 úhozů za chybu, desetiminutový opis z papírové předlohy, penalizace 50 úhozů za chybu a desetiminutový opis z obrazovky, penalizace 100 úhozů za chybu. Dobrovolnou disciplínou navíc byla korektura textu.

     Vendy i Tadeášovi děkujeme za reprezentaci školy a srdečně gratulujeme Tadeášovi, který předvedl vyrovnaný výsledek s umístěním kolem poloviny startovního pole v každé disciplíně. Oběma soutěžícím přejeme mnoho úspěchů jak ve studiu, tak v dalším sbírání cenných zkušeností.

 

Výpis článků